Regulamin / Gwarancja

Regulamin / Gwarancja - Salon Prefer Beauty

Ważne informacje:

Aby umówić się na wizytę przedłużania konieczna jest konsultacja na której dobieramy włosy, gramature - jesteśmy dostępni w godzinach urzędowania salonu lub można pisać do nas na fb i instagramie wtedy w wolnej chwili odczytujemy Państwa wiadomości. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia konsultacji. Na konsultacji pobierany jest zadatek na termin ( 200 zł ) na zadatek czekamy maksymalnie 24h po tym czasie termin zostaje anulowany. Konsultacja jest bezpłatna oraz jest możliwość konsultacji online ( w wiadomości proszę o nadesłanie zdj własnych włosów w świetle dziennym oraz metamorfozy jaką chcecie uzyskać, to pomoże Nam w wycenie zabiegu). 

Regulamin Salonu:

 1. Salon Pefer Beauty l czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, wyjątkowo bywamy do godz 18:00. >> W sprawie terminów prosimy o kontakt telefoniczny nr tel 795508016
 2. Na wizytę przychodzimy najpóźniej na 5 minut przed umówioną wizytą
 3. Nie gwarantujemy wolnych miejsc siedzących dla osób towarzyszących
 4. W salonie przyjmujemy płatności gotówką kartą bądź BLIK
 5. Akceptujemy maksymalnie 15 minut spóźnienia, po tym czasie wizyta zostaje odwołana
 6. Zadatek przepada w momencie nie pojawienia się , spóźnienia się ponad 15 minut bądź odwołania wizyty.
 7. Rezerwacja wizyty jest jednoznaczna ze złożeniem przez Klienta oświadczenia o braku przeciwwskazań medycznych do wykonania zabiegu oraz akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Udostępnienie danych osobowych przez Klientów Salonu Prefer Beauty jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Salon nie będzie przekazywał tych danych innym instytucjom, firmom i osobom.
 9. Wnoszenie urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk – rejestrowanie obrazu lub dźwięku jest możliwe tylko za zgodą właściciela salonu.
 10. Ewentualne skargi , wnioski i zażalenia prosimy kierować do właściciela salonu osobiście. Reklamacje rozpatrywane są do 14 dni od daty wykonania usługi.
 11. Za przedmioty pozostawione na terenie obiektu, salon nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
 12. W salonie znajduję się monitoring

Gwarancja:

Włosy naturalne są produktem delikatnym. Każdy gatunek wymaga odpowiedniej pielęgnacji i głównie od tego zależy ich piękno i żywotność. Włosy po obcięciu poddawane są zabiegom chemicznym (dezynfekcja, rozjaśnianie, farbowanie). Ich witalność i czas użytkowania zależy wyłącznie od ich pielęgnacji waha się od 3-36 miesięcy. Dlatego nie udzielamy gwarancji na włosy naturalne, które były modyfikowane tj. farbowane, rozjaśniane, tonowane. Wszelkie modyfikacje (zmiana koloru,struktury, zmiana funkcjonalności i przeznaczenia) wprowadzone przez nabywcę w zakupionym towarze powodują utratę gwarancji. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów nie ma możliwości zwrotu towaru wykonanego na zamówienie lub zmodyfikowanego przez sprzedawcę na prośbę nabywcy - dotyczy przygotowania włosów pod indywidualne zamówienie Klienta.

Salon odpowiada za uzasadnione reklamacje usługi w ustalonym okresie gwarancyjnym. Reklamacje muszą dokładnie opisywać rodzaj i zakres wady. W przypadku uzasadnionych reklamacji złożonych w prawidłowy sposób salon według własnego uznania uprawniony jest do naprawy łączeń lub wymiany części włosów.

Wyklucza się prawo klienta do gwarancji lub odszkodowania:
 • w przypadku nieprawidłowej pielęgnacji włosów lub nieprawidłowego zabiegu kosmetycznego
 • w przypadku zmiany koloru włosów
 • w przypadku przetłuszczającej się skóry głowy
 • z powodu chorób hormonalnych, ciąży,
 • w przypadku korzystania z saun i basenów,
 • zbyt silnego nasłonecznienia
 • nieprzestrzeganiem codziennych zabiegów pielęgnacyjnych zgodnie z instrukcją pielęgnacji lub informacjami przekazanymi przez pracowników salonu.
Ponadto prawo klienta do gwarancji lub odszkodowania wygasa w przypadku wszelkich uszkodzeń mechanicznych (również przy użyciu lekkiej siły), jak zwłaszcza w przypadku pasemek, które wypadły, zostały zgubione lub wyrwane z własnymi włosami, ponieważ może tak się stać z przyczyn biologicznych, oraz w przypadku, gdy została wykonana korekta lub ściąganie włosów w innym salonie.

Termin noszenia przedłużonych włosów do następnego przepięcia jest zależny od wykonania wybranej metody łączeń- proponowany termin co 2-2,5 miesiąca, nie może być jednak dłuższy niż 4 miesiące od wykonania zabiegu przedłużenia. Proponujemy umawiać termin korekty z miesięcznym wyprzedzeniem.

W ramach usługi w naszym salonie każda klientka otrzymuje gwarancje opieki nad włosami, która obejmuje bezpłatne:
 • wizyty kontrolne
 • poprawki i założenie pasemek które spadają - do miesiąca czasu od założenia
 • przełożenie niewygodnych pasemek
 • porady i pomoc
 • szybki kontakt i wsparcie
Ściąganie włosów po terminie to dodatkowe ryzyko obciążenia i zniszczenia włosów klientki, dlatego zalecamy terminowe przepinanie włosów.
Koszt rozplątywania kołtunów 60 -200 zł

Niektóre choroby prowadzą do wypadania włosów oraz do zmiany ich struktury dlatego występowanie którejkolwiek z chorób jest przeciwwskazaniem do wykonanie zabiegu przedłużenia włosów

Czynniki uniemożliwiające przedłużenie włosów.
✓ łysienie androgenowe – choroba związana z zaburzeniami wydzielania hormonów. Łysienie pojawia się najczęściej na czubku głowy.
✓ łysienie poporodowe – spowodowane jest oddziaływaniem estrogenów w ciąży, cofa się ten po kilku miesiącach po porodzie
✓ łysienie plackowate – powodem może być stres oraz wstrząsy psychiczne ale także zaburzenia hormonalne i choroby autoimmunologiczne
✓ łysienie grzybicze – zazwyczaj objawy są odwracalne
✓ łysienie po chorobach ropnych i pasożytniczych – zazwyczaj objawy są odwracalne
✓ łysienie po chorobach układowych – toczeń rumieniowaty
✓ uszkodzenie mechaniczne włosa – niewłaściwa pielęgnacja, tapirowanie
✓ uszkodzenie chemiczne włosa – przez zbyt agresywne zabiegi chemiczne
✓ kruszenie się włosów spowodowane zmianami hormonalnymi, chorobami tarczycy
✓ osłabienie włosów spowodowane niedoborem witamin, żelaza
✓ łojotokowe zapalenia skóry głowy, łupież
✓ łuszczyca

Decyzja klientki o przedłużaniu włosów w przypadku występowania którychkolwiek z przeciwwskazań do wykonania zabiegu może skutkować osłabieniem naturalnych włosów i ich cebulek, kruszeniem i wypadaniem włosów w miejscach doczepionych pasm. Klientka zatajając prawdę przed osobą wykonującą zabieg przedłużania i zagęszczania włosów bierze na siebie pełną odpowiedzialność za powstały uszczerbek.

Klientka która decyduje się na wykonanie zabiegu przedłużania i zagęszczania włosów zostaje poinformowana o zasadach pielęgnacji włosów i zobowiązuje się do ich przestrzegania. Informacje dotyczące pielęgnacji wybranej metody przedłużania włosów zamieszczone są na stronie www.preferbeauty.pl, www.racoon.pl, www.hairdreams.com, www.hairtalk.pl

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas...
Media społecznościowe
Zadzwoń...
+48 795 508 016

Nasz salon

Adres
Prefer Beauty Agnieszka Jochymek
40-383 Katowice
ks. bpa Herberta Bednorza 49/3