Botoks

Botoks

Odbudowa zniszczonej struktury włosa

Botoks

Tylko sprawdzone kosmetyki!

Głównym celem botoksu na włosy jest odbudowa zniszczonej struktury włosa. Zabieg zasadniczo wykonywany jest w salonie fryzjerskim. Ten profesjonalny zabieg fryzjerski cieszy się popularnością w okresie zimowym jak i lecie kiedy nasze włosy są matowe, pozbawione życia i blasku. Botox na włosy polega na wtłoczeniu w kosmyki składników odżywczych, które uzupełniają ubytki między korą a otoczką włosa. Preparaty stosowane do botoksu włosów zawierają przede wszystkim kolagen, kwas hialuronowy, jagody acai. W zasadzie botox na włosy to zabieg bezinwazyjny.Zabieg ten oddziałuje bezpośrednio na wewnętrzną strukturę włosa, poprawiając ich wygląd. Po zabiegu włosy są lśniące, miękkie, gładkie, lepiej się też układają. A co ciekawe, ich kolor staje się mocniejszy, bardziej żywy, co ucieszy posiadaczki pasm koloryzowanych.

Cały zabieg powinien trwa około 1,5 h, a więc jest stosunkowo krótki. Nie ma przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu. Botoks na włosy ma działanie przede wszystkim odżywcze. Nie obciąża przy tym włosów, oczywiście nie niszczy ich i nie osłabia. Na zabieg mogą się zdecydować osoby z osłabionymi, zniszczonymi czy cienkimi włosami. Botoks można wykonać o każdej porze roku, nie ma w tej kwestii żadnych przeciwwskazań. Efekty są widoczne natychmiast po zakończeniu zabiegu.

Zalecenia po zabiegu:

W zasadzie nie istnieją żadne szczególne wytyczne. Należy jedynie pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji włosów w domu, która utrzymuje efekt botoksu na długo. Najlepiej zrezygnować z używania agresywnych kosmetyków. Trzeba myć włosy delikatnym szamponem, który nie zawiera w swoim składzie sztucznych barwników, konserwantów i detergentów (na przykład SLS).

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas...
Media społecznościowe
Zadzwoń...
+48 795 508 016

Nasz salon

Adres
Prefer Beauty Agnieszka Jochymek
40-383 Katowice
ks. bpa Herberta Bednorza 49/3