Nanoplastia

Nanoplastia

Trwałe wyprostowanie włosów, to możliwe!

Botoks

Tylko sprawdzone kosmetyki!

Nanoplastia to zabieg fryzjerski polegający na trwałym wyprostowaniu włosów za pomocą specjalnego preparatu oraz prostownicy. To silna konkurencja dla innego popularnego zabiegu, jakim jest keratynowe prostowanie włosów.

Składnikiem, który odpowiada za efekt wygładzenia i wyprostowania włosów, jest karbocysteina oksoacetamidowa . To połączenie kwasu glioksylowego, cysteiny oraz kwasu octowego. W składzie preparatów do nanoplastii znajduje się też wiele substancji odżywiających i wzmacniających włosy. To między innymi keratyna, kolagen , aminokwasy , olej arganowy , proteiny i witaminy oraz nawilżające olejki i masła.

Zarówno nanoplastia, jak i keratynowe prostowanie włosów mają ten sam cel, to jest sprawić, by włosy były gładkie, lśniące, mocne i ładnie układające się. Czym się różnią?

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg odbudowujący i wygładzający włosy. Efekt wygładzenia to w pewnym sensie efekt uboczny. Zadaniem i istotą nanoplastii jest wyprostowanie i wygładzenie włosów. Jej efekty są bardziej spektakularne.

Cały zabieg trwa od 3 do 6 godzin. Wszystko zależne jest od rodzaju i gęstości włosów. Z salonu wychodzimy z umytymi, świeżymi włosami. Nie ma tu żadnych ograniczeń jeśli chodzi o czas kolejnego mycia lub spinanie włosów.

Zaraz po zabiegu nanoplastii możemy umyć włosy, spiąć je, a farbowanie możliwe jest już po pięciu dniach.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas...
Media społecznościowe
Zadzwoń...
+48 795 508 016

Nasz salon

Adres
Prefer Beauty Agnieszka Jochymek
40-383 Katowice
ks. bpa Herberta Bednorza 49/3