O nas

Przedłużanie włosów to moja pasja, której wszystkie zdobyte tytuły (Wicemistrz i Mistrz Polski) są owocem nieustannego rozwoju, zdobytych kursów, szkoleń, praktyki i dążenia do doskonałości w codziennej pracy.

Zajmuję się profesjonalnym przedłużaniem włosów od ponad 13 lat. W tym czasie zyskałam spore grono zadowolonych klientek. Staram się, aby oferowana przeze mnie usługa była wykonana bezpieczną techniką i na najwyższym poziomie. 

Mam świadomość zaufania i nadziei, jakie pokładają Panie w zabiegu przedłużania włosów jak i podczas zabiegów prostujących i pielęgnacyjnych. Piękne, zadbane włosy, to wizytówka każdej kobiety, są oznaką zdrowia i witalności… Jeżeli marzysz o długich i gęstych a także przyciągających wzrok włosach, trafiłaś w odpowiednie miejsce ponieważ razem ze mną przejdziesz metamorfozę swoich marzeń. 

Przed wykonaniem usługi umawiam się na wstępną konsultację, która pozwala mi ocenić kondycję włosów, dobrać kolor, a także metodę przedłużania włosów czy też odpowiedni zabieg prostujący wygładzający. Wszystko to abyś była w pełni zadowolona z efektu końcowego zabiegu. Kiedy widzę uśmiech na twarzy zadowolonej klientki, to dodatkowo napędza mnie do działania i sprawia, że chcę dawać radość poprzez wykonanie fantastycznej fryzury.

Od 10 lat prowadzę szkolenia, których celem jest profesjonalne przygotowania uczestników do wykonywania zabiegów przedłużania, zagęszczania włosów, botoxu, keratynowego prostowania i laminacji włosów. Szkolenia prowadzę dla osób indywidualnych, salonów, osób bezrobotnych skierowanych przez Urząd Pracy jak i dla nauczycieli oraz dla szkół fryzjerskich..

Serdecznie zapraszam do skorzystania z dostępnych usług i spędzenia miłych chwil w naszym salonie gdzie przy każdym zabiegu czas umili świeżo parzona kawa.
Image

Inspire Hair by Magdalena - Stylistka-Kolorystka

"Twój wygląd to wizytówka, którą rozdajesz codziennie..." 
"Chcę być fryzjerką!" Bez wahania odpowiedziałam, kiedy tata zapytał jaka szkoła mnie interesuje i co chce robić w swoim życiu... Nazywam się Magdalena Łudzik. Po ukończeniu szkoły, która dała mi tytuł technika-mistrza oraz praktyki fryzjerskiej bez żadnej przerwy pracuje w zawodzeni z wielkim zamiłowaniem. Specjalizuje się głównie w koloryzacjach, a od roku 2022 po nawiązaniu współpracy z Salonem przedłużania włosów Prefer Beauty Agnieszka Jochymek również w koloryzacji włosów przedłużanych. W stylizachjach stawiam na klasyczne piękno, naturalność i dbałość o kondycję włosa. Lubię prace z ludźmi, a moim celem jest sprostanie oczekiwaniom Klienta.
Image

Adrianna asystentka i stylistka przedłużania włosów

Witam Cię
W salonie przedłużania włosów Prefer Beauty Agnieszka Jochymek jako Adrianna asystentka i stylistka przedłużania włosów, w tej roli realizuje się od 6 lat, temat włosów zawsze był mi bliski z racji tego że sama zmagam się z kompleksem cienkich  i rzadkich włosów, nie od zawsze zajmuje się włosami. Z wykształcenia jestem  Technik Ogrodnik, posiadam 12 letnie doświadczenie w zawodzie Florysty. Prywatnie przyjaciel zwierząt i Netflixa :). 
W salonie zawsze słuzę pomoca, poradą i poprawą humoru :).
Zapraszam.
Image

Kinga Bugaj -  stylistka fryzur

Witam,

Stylistka fryzur Kinga Bugaj  z wykształcenia jestem technikiem fryzjerstwa.

Po ukończeniu szkoły  3 lata  pracowałam jako fryzjer damsko-meski .Od lat dziecięcych interesowałam się stylizacją włosów dlatego podążałam w kierunku rozwoju siebie i mojej pasji.

Staram się doskonalić swoje umiejętności dlatego odbywam szkolenia w dziedzinie fryzjerstwa barberstwa i przedłużania włosów. 

Aktualnie w salonie Prefer Beauty asystuję przy zabiegach przedłużania włosów, dokonuję strzyżeń przy skupach włosów.

Image

Nasz zespół

Image

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas...
Media społecznościowe
Zadzwoń...
+48 795 508 016

Nasz salon

Adres
Prefer Beauty Agnieszka Jochymek
40-383 Katowice
ks. bpa Herberta Bednorza 49/3