Metody przedłużania włosów

16 metod przedłużania włosów - znajdziemy odpowiednią metodę dla Ciebie

 

Przedłużanie i zagęszczanie włosów jest obecnie bardzo popularnym zabiegiem wśród Pań. Zabieg przedłużania włosów lub jak ktoś woli doczepiania włosów można wykonać wieloma metodami. 

Dobór metody to najważniejsza część konsultacji. Pomagamy wybrać metodę tak aby była dopasowana do preferencji klientki, jej stylu życia oraz przyzwyczajeń przy czym należy pamiętać aby zawsze przedłużenie było bezpieczne! 
Doradzamy jak dbać o włosy oraz pokazujemy co trzeba robić aby zachować trwałość łączeń.

Używamy włosów naturalnych najczęściej proponując włosy dziewicze - słowiańskie oraz rosyjskie, ze względu na ich bardzo dobrą jakość – są to włosy z najwyższej półki.
Polecamy także włosy europejskie jednak trzeba wiedzieć o tym, że okres ich noszenia nie jest niestety tak długi jak słowiańskich i trzeba poświęcić im więcej czasu. 

Metoda laserowa

Metoda laserowa – jest metodą nowoczesną, która pozwala na utworzenie bezpiecznych, maleńkich i trwałych łączeń. Łączenia są bardzo dyskretne i nieobciążające cebulek włosów. 

Czytaj dalej...

Metoda kanapkowa (taśmy silikonowe)

Metoda kanapkowa (taśmy silikonowe) – zaletą jej jest krótki czas aplikowania łączeń. Taśmy z włosami nie są grube więc jest to metoda polecana nawet dla rzadkich włosów. Okres noszenia to 3-6 tygodni.

Czytaj dalej...

Metoda taśmowa - tissage

Metoda taśmowa – tissage – łączenia w tej metodzie są uznawane za najbardziej bezpieczne. Powstają poprzez wszycie taśmy z włosami w warkocz. Metoda ta należy do średnio trwałych i polecana jest dla włosów gęstych lub kręconych.

Czytaj dalej...

Metoda na ultradźwięki

Metoda na ultradźwięki – łączenia tworzone są „na zimno” więc nie ma możliwości zniszczenia włosów klientki. Mimo że łączenia są maleńkie są bardzo trwałe. Czas noszenia to około trzy miesiące. Wymaga odpowiedniej pielęgnacji.

Czytaj dalej...

Metoda na tulejki termokurczliwe

Metoda na tulejki termokurczliwe – to łączenia odpowiednie dla osób które szukają metody całkowicie bezpiecznej. Tulejki termokurczliwe kurczą się na pasemkach spajając je lecz nie naruszając ich struktury. Metoda ta należy do średnio trwałych bo utrzymuje się około jeden do półtora miesiąca.

Czytaj dalej...

Metoda na tulejki

Metoda na tulejki – wybierana jest przez klientki ceniące sobie trwałość i dyskrecję łączeń. Łączenia powstają podobnie jak w przypadku metody na mikroringi jednak różni je sposób zaciskania. Łączenia utrzymują się nawet do 3-4 miesięcy. 

Czytaj dalej...

Metoda na taśmy easy on (metoda klejowa)

Metoda na taśmy easy on (metoda klejowa) – jest metodą bardzo zbliżoną do metody kanapkowej pod względem sposobu zakładania i trwałości łączeń, różni je tylko materiał łączący i grubość taśmy. Jest polecana dla osób o włosach średniej gęstości.

Czytaj dalej...

Metoda na mikroringi

Metoda na mikroringi – najbardziej popularna metoda, polega na łączeniu pasemek poprzez zaciskanie na nich drobnych obrączek. Metoda ta pozwala na szybkie założenie włosów ale charakteryzuje ją średni stopniu trwałości bo nosi się łączenia od miesiąca do półtora.. Ringi występują w wariancie ze sylikonem lub bez. Jest to metoda bezpieczna chociaż nie polecana osobom ze skłonnościami do alergii.

Czytaj dalej...

Metoda keratynowa przy użyciu pistoletu

Metoda wykorzystująca pistolet na wkłady keratynowe - łączenia są tu tworzone w temperaturze około 70 stopni Celsjusza więc mimo, że jest nazywana metodą na ciepło, nie ma możliwości żeby wpływała negatywnie na zdrowie włosa. Okres noszenia to około trzy - cztery miesiące. To jedna z najstarszych metod na rynku.

Czytaj dalej...

Metoda keratynowa

Metoda keratynowa – to metoda „na ciepło” jednak łączenie tworzone jest w temperaturze która nie szkodzi włosom – 170 stopni Celsjusza (temp. prostownicy). Jest to metoda stosunkowo trwała bo łączenia nosi się około trzy – cztery miesiące. 

Czytaj dalej...

Metoda japońska

Metoda japońska – to króciutki warkoczyk łączący pasemka bez użycia ciepła i zaciskania obrączek dlatego jest uznawana za bardzo bezpieczną metodę. Polecana jest dla osób z kręconymi włosami bo można zakładać łączenia bardzo wysoko bez obaw, że staną się widoczne. Mimo, że metoda ta jest bardzo trwała nie poleca się noszenia dłużej niż trzy do czterech miesięcy.

Czytaj dalej...

Metoda Hot Pot

Metoda hot-pot – jest metodą zbliżoną do wykorzystującej pistolet keratynowy pod względem trwałości jednak różni ją sposób tworzenia łączenia. Temperatura tworzenia to około 60-70 stopni Celsjusza.

Czytaj dalej...

Metoda Easy Loop (pętelkowa)

Metoda easy loop (pętelki) – jest to metoda „na zimno” porównywalna do metody na mikroringi jednak łączenia są hipoalergiczne. Pozwala na błyskawiczne doczepienie włosów i ich podciągnięcie. Trwałość łączeń jest taka sama jak w przypadku mikroringów.

Czytaj dalej...

Metoda Clip on/off

Metoda clip on/off – metoda najmniej trwała. Jest zazwyczaj wykorzystywana na specjalne okazje a rzadko noszona na co dzień ze względu na mało komfortowe zakładanie.

Czytaj dalej...