Masaże

Gabinet masażu leczniczego i relaksacyjnego Magiczna Chwila

Gabinet masażu leczniczego i relaksacyjnego Magiczna Chwila  jest miejscem klimatycznym. Jestem dyplomowaną masażystką po 2 letniej szkole medycznej z tytułem technika masażysty, ukończyłam również kilka kursów. Kwalifikacje podnoszę regularnie tak aby jeszcze lepiej dopasować je do Państwa potrzeb. W gabinecie używam tylko naturalnych kosmetyków, a także tworzę autorskie kompozycje olejków.  
Wywiad przeprowadzany na pierwszej wizycie pozwala określić jaka terapia jest najkorzystniejsza dla danego schorzenia.
Każdy masaż dopasowany jest indywidualnie do pacjenta.  W ofercie znajdziecie Państwo duży wybór masaży relaksacyjnych a także masaży leczniczych i sportowych. Mamy również coś dla urody.
Masaż działa na  układ limfatyczny i krwionośny, dzięki czemu tlen i substancje odżywcze w większej ilości trafiają do organizmu. Działa  również na układ nerwowy, uspokaja lub pobudza pacjenta co usprawnia przesyłanie bodźców do mięśni. Poprawia ukrwienie,  przyspiesza przyswajanie substancji odżywczych, złuszcza i regeneruje skórę, usprawnia ruchomość stawów, a także  zwiększa elastyczność mięśni co powoduje ich lepsza pracę. Kojący wpływ masażu na psychikę pozwala na poprawę nastroju oraz usunięcie napięć spowodowanych stresem.
Wykonywane są masaże całego ciała oraz poszczególnych części. W gabinecie do dyspozycji prysznic.  Zapraszam do zapisu na masaże i zabiegi.
 
Więcej informacji na stronie: